Magnetická kniha Vianoce

Magnetická kniha Vianoce

Hodnotenie produktu: 4.83/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

NAJPREDÁVANEJŠIE

Výrobca: Edukid kód produktu: EDU001

22,90 € s DPH

Skladové číslo: EDU001

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Edukid

Magnetická kniha pre všetkých milovníkov Vianoc a zimy s prekvapením.

Čo máte deti na zime najradšej? Stavanie snehuliaka, guľovačku s kamarátmi, čakanie na Mikuláša, či ozdobovanie stromčeka? Vyberte si zo 4 predlohových kartičiek a postavte si podľa nej z magnetiek svoju obľúbenú zimnú, či vianočnú činnosť. Kto má chuť, môže vyskúšať poobliekať postavičky aj do rôznych zimných oblečení.

Fantázie sa medze nekladú a scény si deti môžu tvoriť aj samé. Kniha obsahuje až 110 kusov magnetiek, ktoré navrhla obľúbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu. Medzi magnetkami nájdete napríklad - vianočný stromček, ozdoby, darčeky, snehuliaka, sánky, Mikuláša s vrecom plným dobrôt, medovníky, či postavičky detí, rodičov, starých rodičov, rozkošných zvieratiek a mnohé ďalšie.

A čo je pre deti jeden z najkúzelnejších momentov Vianoc? Predsa písanie Listu pre Ježiška. Na deti preto čaká v knihe prekvapenie - List Ježiškovi vo forme omaľovánky. Stačí ho vyfarbiť a nakresliť, či napísať svoje tajné želania.

Magnetická kniha podporuje kreativitu, detskú fantáziu a rozvoj reči. Zabaví všetky deti, ktoré ešte veria vo vianočné zázraky. Je to ideálny darček na Mikuláša, alebo na adventný čas, kedy deti odrátavajú každý jeden deň do Vianoc a o vianočných zvykoch sa s Vami chcú rozprávať deň čo deň. Alebo to bude skôr výnimočný darček pod vianočný stromček?

Kniha obsahuje: 110 ks magnetiek, 4 ks predlohové kartičky scén, 6 ks predlohové kartičky na obliekanie postavičiek, 1 ks List Ježiškovi.

Rozmery: 260 x 188 x 42 mm, tvrdá väzba
Pre deti od 2 – 7 rokov

 

Moje odporúčanie: unikátny produkt pre deti s témou Adventu a Vianoc. Pri hre sa deti naučia o vianočných symboloch a zvykoch. Hra s magnetkami vynikajúco rozvíja fantáziu, predstavivosť, slovnú zásobu a reč dieťaťa. Magnetická kniha Vianoce je unikátny produkt na slovenskom trhu hračiek pre deti s nádhernými a zrozumiteľnými ilustráciami slovenskej ilustrátorky Edity Hajdu. Odporúčam ju ako výnimočný darček na Mikuláša, k Adventu, alebo pod vianočný stromček.

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info