vypredaj

O nás

Detská hračka, s.r.o.

Prevádzkovateľ internetového obchodu
www.detskahracka.sk

a predajne

DETSKÁ HRAČKA
Dúbravčická 1/A, 841 01 Bratislava 
841 01 Bratislava
(viac informácií nájdete v časti PREDAJŇA )

V našej ponuke nájdete kvalitné, originálne a zmysluplné hračky, nábytok a potreby pre deti všetkých vekových kategórií, ktoré prispievajú k ich všestrannému vývoju a rozvoju v každom vekovom období – rozvoju poznania, schopností a zručností. Množstvo hračiek v našej ponuke bolo ocenených a každoročne získavajú prestížne ocenenia na celosvetom trhu hračiek a produktov pre deti.

V našom sortimente nájdete najlepšie a najkvalitnejšie značky hračiek a hier pre deti - HABA, DJECO, MELISSA & DOUGH, SMALL FOOT LEGLER , GRIMM´S, VILAC, GOKI, DIESET, GOULA, PETITCOLLAGE a mnohé ďalšie.

Pri výbere tovaru čerpáme z niekoľkoročných zdravotníckych a pedagogických skúseností, ale aj zo skúseností s vlastnými deťmi. Sortiment, ktorý neustále rozširujeme vyberáme veľmi starostlivo. Našou prioritou sú výrobky bezpečné, kvalitné a nezávadné dôležité pre každú fázu psychomotorického vývinu dieťaťa.
V našej ponuke nájdete hračky s vysokou vzdelávacou hodnotou, podporujúce rozvoj zmyslového vnímania dieťaťa, logického myslenia, poznania, fantázie, kreativity a estetického cítenia.

Radi vám poradíme pri výbere vhodnej hračky, prípadne zodpovieme vaše otázky k ponúkanému tovaru.

TOP značky:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info