Vernostný systém

Milí zákazníci,
vážime si vašu priazeň a preto vám prinášame vernostný program pre stálych zákazníkov.
Vernostný program je určený len pre registrovaných zákazníkov v internetovom obchode www.detskahracka.sk s minimálne jednou zrealizovanou objednávkou. Registrácia je potrebná, pretože hodnota vašich objednávok sa v systéme nášho obchodu spočítava.
Pri dosiahnutí výšky nákupov (bez poštovného)
od 165 EUR do 350 EUR vám bude pri každej ďalšej objednávke pridelená zľava 5 %
od 350 EUR do 1000 EUR vám bude pri každej ďalšej objednávke pridelená zľava 7%
od 1 001 EUR a viac vám bude pri každej ďalšej objednávke pridelená zľava 10%
Po dosiahnutí nároku je zákazníkovi príslušná zľava odrátaná za ďalší nákup v našom eshope pri fakturácii tovaru.
Zľavy je možné uplatniť od druhého nákupu. Nárok na zľavu zaniká, ak v období 6 mesiacov od vzniku nároku na zľavu nebola zrealizovaná ani jedna objednávka.

Vernostný systém sa nevzťahuje na zľavnený tovar, alebo na akúkoľvek inú zľavu alebo akciu nášho eshopu. Pri kúpe zľavneného tovaru má zákazník možnosť rozhodnúť sa, či si uplatní jednorazovú zľavu, alebo si tovar zakúpi za pôvodnú cenu a hodnota jeho objednávky sa započíta do vernostného systému. Svoje rozhodnutie zákazník uvedie v komentári objednávky. Uvedené zľavy platia pre objednávky zrealizované v našom internetovom obchode a sú zasielané na adresu zákazníka.

Pri nákupoch v našej predajni, alebo pri vyzdvihnutí internetovej objednávky v našej predajni obdrží každý zákazník Vernostnú kartu zákazníka, ktorá platí pre uplatnenie zliav výlučne v našej predajni.

Zľavy na tovar v internetovom obchode platia len pre objednávky v ňom zrealizované (zasielané alebo vyzdvihované formou osobného odberu v našej predajni).

Ďakujeme, že sa k nám radi vraciate ....

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info