Doručenie a platby

Objednávky zrealizované v našom internetovom obchode odosielame do 24 hodín, max. do 48 hodín od ich prijatia (resp. od prijatia platby na náš účet pri platbe vopred) viacerými možnosťami dopravy. Kuriérska spoločnosť doručuje zásielky počas pracovného dňa od 8.00 do 17.00 hod. Odporúčame zákazníkom, ak sa nevyskytujú počas dňa na domácej doručovacej adrese zvoliť na doručenie adresu pracoviska, alebo vybrať alternatívny spôsob doručenia.
Výška poštovného závisí od hodnoty objednávky a spôsobu platby.

V predvianočnom období v mesiaci november a december vzhľadom na zvýšený počet vybavovaných objednávok je predĺžená lehota spracovania a odoslania objenávok na  cca 3 pracovné dni.


Úhrada je možná:
na dobierku - platba pri prevzatí zásielky
vopred prevodom na účet – realizuje sa až po potvrdení objednávky a zaslaní podkladov k platbe vzhľadom na možnosť zmeny objednávky alebo uplatnenia zľavy. Objednávky odosielame po prijatí platby na náš účet.

V prípade rozdelenia objednávky sa platí poštovné za každú zásielku zvlášť. V prípade, že niektorý z objednaného tovaru nie je skladom, nevyrába sa, je nedostupný alebo vyradený z ponuky a zákazník si nevyberie z nami navrhovaného alternatívneho tovaru a objednávka nedosahuje hodnotu tovaru pre poštovné zdarma je účtované poštovné podľa cenníka dopravy.

Platby za doručenie tovaru KURIÉROM  :
platba na účet: 3,50 EUR (objednávky do 100 EUR) , v termíne od 1.11. do 24.12 vo výške 4,50 EUR (objednávky do 100 EUR)
platba na účet: 0,00 EUR (objednávky od 100 EUR)

Kuriér:  zásielka je doručená kuriérom na zvolenú dodaciu adresu
Kuriér doručuje obvykle nasledujúci pracovný deň od odoslania zásielky. Zákazník je informovaný deň pred doručením emailom. V deň doručenia je kontaktovaný kuriérom a dohodne sa s ním na termíne doručenia zásielky. V prípade, že sa zákazník nevyskytuje na dodacej adrese má možnosť sa s kuriérom dohodnúť na náhradnom bezplatnom termíne doručenia.
Pohyb zásielky je možné sledovať prostredníctvom internetu vložením čísla zásielky do vyhľadávania, ktoré zákazníkovi oznámime v notifikácii o odoslaní zásielky:
http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html

V termíne od 1.11. do 24.12 zahŕňa cena za prepravu kuriérom sezónny príplatok kuriérskej spoločnosti na kompenzáciu zvýšených prepravných nákladov v predvianočnom období vo výške 1,20 s DPH. 

Platby za doručenie tovaru prostredníctvom služby ZÁSIELKOVŇA:

platba na účet: 2,50 EUR (objednávky do 100 EUR a hmotnosti 5 kg)
platba na účet: 0,00 EUR (objednávky od 100 EUR a hmotnosti 5 kg)


Služba ZÁSIELKOVŃA : objednávku si môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste v rámci celej SR do 2 – 3 pracovných dní od odoslania zásielky. Výdajné miesto, ktoré Vám vyhovuje k odberu si vyberiete v priebehu objednávkového procesu. Kompletný zoznam výdajných mieste nájdete aj na www.zasielkovna.sk . Ich počet a dostupnosť sa neustále rozširuje. O tom , že je Vaša objednávka pripravená na výdajnom mieste budete informovaní prostredníctvom emailu a SMS správy – bude Vám zaslané heslo pre vyzdvihnutie zásielky. Zásielku je možné na výdajnom mieste vyzdvihnúť do 7 kalendárnych dní. ( v mesiaci decemeber len 5 kalendárnych dní. ) Platba dobierky na výdajnom mieste možno v hotovosti aj platobnou kartou.


Platby za doručenie tovaru prostredníctvom služby DEPO:
platba na účet: 1,50 EUR (objednávky do 50 EUR a hmotnosti 5 kg)
platba na účet: 0,00 EUR (objednávky od 50 EUR a hmotnosti 5 kg)


Služba DEPO : objednávku si môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste v rámci celej SR do 2 – 3 pracovných dní od odoslania zásielky. Výdajné miesto, ktoré Vám vyhovuje k odberu si vyberiete v priebehu objednávkového procesu. Kompletný zoznam výdajných mieste nájdete aj na www.depo.sk . Vyskytujú sa vo veľkých obchodných centrách alebo ich blízkosti v rámci celej SR. Ich počet a dostupnosť sa neustále rozširuje. O tom , že je Vaša objednávka pripravená na výdajnom mieste budete informovaní prostredníctvom SMS správy Zásielku je možné na výdajnom mieste vyzdvihnúť do 7 kalendárnych dní. Platba dobierky na výdajnom mieste je možná v hotovosti alebo kartou.


Dobierka: 1,99 EUR (služba - platba za objednávku pri prevzatí )

V predvianočnom období dd 25.11.2019 do 20.12.2019 nie je možná platba na dobierku.


Objednávky v hodnote nad 150 EUR – doručenie zdarma, platba prevodom na účet vopred po potvrdení objednávky.
Pre objednávky nábytku (detské izby) sa poštovné zdarma nevzťahuje. Cena dopravy bude zákazníkovi vypočítaná a oznámená podľa váhy tovaru.

Pri objednaní tovaru nad 150 EUR je kupujúci povinný uhradiť vybraný tovar do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky vopred prevodom na účet predávajúceho. Ak nie je záloha za objednaný tovar uhradená do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky predávajúci označí objednávku za neplatnú a tým zaniká obchodný vzťah medzi predávajúcim a kupujúcim.

Osobný odber – bez poplatku odberné miesto predajňa Detská hračka, Dúbravčická 1/A, Bratislava
Objednávky je potrebné vyzdvihnúť do 3 pracovných dní od emailovej notifikácie, že je objednávka pripravená na prevzatie.  Ak objednávka nebude vyzdvihnutá, tovar bude vrátený do ďalšieho predaja. Ak si zákazník nemôže objednávku v termíne vyzdvihnúť prosíme kontaktovať nás emailom alebo telefonicky ohľadom potvrdenia termínu vyzdvihnutia, prípadne zmeny objednávky na zaslanie.
Platba možná v hotovosti / kartou v predajni pri vyzdvihnutí, alebo prevodom vopred na účet.

Zasielanie do zahraničia:
Objednávky do zahraničia zasielame len na základe platby vopred prevodom na účet v EUR.
Do príkazu na úhradu je potrebné uviesť, že bankové poplatky hradí kupujúci.
Pre zasielanie do zahraničia sa poštovné zdarma nevzťahuje.

Poštovné Zásielkovňa Česká republika:

Objednávky do 5 kg – jednotné poštovné 4 EUR s DPH
Predávajú má právo na zmeny ceny v prípade zmeny kurzu CZK a EUR.
Poštovné - ostatné krajiny EÚ
Poštovné je zákazníkovi oznámené pri potvrdení objednávky a je kalkulované podľa cenníka prepravcu.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

 

VEĽKÝ VÝPREDAJ SKLADU !

ZĽAVY 50% na množstvo hračiek, hier, doplnkov do detskej izby a potrieb pre deti.

NÁJDETE V KATEGÓRII VÝPREDAJ 

 

PREDAJŇA ZATVORENÁ

OSOBNÝ ODBER možný len na základe platby vopred prevodom na účet formou výdaja na predajni.

Osoba, ktorá vyzdvihuje objednávku musí byť chránená rúškou.

DORUČENIE objednávok - osobne v lokalite Bratislava - Dlhé Diely, Dúbravka a Karlova Ves.

 

ZASIELANIE OBJEDNÁVOK 

aktuálne bez obmedzenia prostredníctvom kuriéra, alebo výdajné miesta DEPO.

(Zásielkovňa funguje ,ale keďže výdajné miesta sú mnohé maloobchodné prevádzky aktuálne zatvorené odporúčam alternatívu DEPO - výdajné miesta sú stánky s novinami MEDIAPRESS )