Puzzle pre deti

145 položiek

Puzzle pre deti

Ktoré dieťa by nemalo rado puzzle ? Drevené puzzlekartónové puzzle si získali tisíce fanúšikov všetkých vekových kategórií po celom svete . Hlavným princípom tejto hry je spojiť kúsky do jedného celku na základe predlohy. Detské puzzle  rozvíjajú nielen logické myslenie, motoriku, koordináciu oko – ruka, ale predovšetkým trpezlivosť.

Pre najmenšie deti od 10 mesiacov sú ideálne puzzle na šnúrke. Dielik puzzle, ktoré ma dieťa vložiť do otvoru je spojené šnúrkou, takže aj keď vypadne dieťatku z ruky ľahko ho nájde a môže sa opäť pokúšať ho vložiť tam, kam patrí. Vkladacie puzzle, alebo puzzle s úchytkou sú ideálne pre najmenších – pre deti od 1 roka. Úchytka, alebo veľký dielik puzzle umožňuje dieťaťu ľahšiu manipuláciu. Dieťa pri hre rozvíja koordináciu oko – ruka.

Pre staršie deti vyberáme puzzle podľa počtu dielikov. Začíname s menším počtom dielikov a postupne počet dielikov pridávame a zvyšujeme náročnosť skladania.. V našej ponuke nájdete aj balenia puzzle s rôznym počtom dielikov a viacvrstvové puzzle so stúpajúcou náročnosťou pre rôzne vekové kategórie. Zaujímavé sú na rozlišovanie detailov a pozornosť objavovacie puzzle . Po poskladaní obrázka dieťa hľadá v hlavnom obrázku malé obrázky , ktoré sa nachádzajú na okraji puzzle. Puzzle okrem skladania vďaka ilustráciám pomáhajú obohacovať aj slovnú zásobu a poznanie dieťaťa.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, GOKI, LEGLER, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info