Konštrukčné hračky

3 Položky

Konštrukčné hračky

Postaviť si vlastnú stavbu, alebo skonštruovať vlastný stroj a uviesť ho do pohybu je veľkou výzvou a zároveň skvelou zábavou pre každého malého konštruktéra. Konštrukčné hračky pre deti rôznych vekových kategórií poskytujú nekonečné množstvo možností - stačí zapojiť šikovné ruky a fantáziu.

Konštrukčné hračky zlepšujú jemné motorické schopnosti , manipulačné zručnosti dieťaťa, trpezlivosť, predstavivosť a rozvíjajú priestorové videnie. Množstvo vytvorených konštrukcií sa dá uviesť aj do pohybu, dieťa sa učí stavaním pochopiť základy mechaniky. Vlastná dizajnová konštrukcia má pre dieťa veľký význam. Veľká radosť bude dieťa motivovať vytvárať nové a nové konštrukcie a technické kompozície. Poskytnime deťom konštrukčnými hračkami priestor pre ich kreatívny rozvoj.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, LEGLER, GOKI, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info