Kocky a stavebnice

45 položiek

Kocky a stavebnice patria medzi nestarnúce a nadčasové hračky. Deti milujú stavať, rúcať a prestavovať. Najčastejším materiálom je drevo – je ekologické a nadčasové, kvalitné drevené kocky, alebo drevená stavebnica sú hodnotnou hračkou pre dieťa na veľmi dlhý čas.

Kocky z pevného, vytvrdené kartónu sú ideálne pre menšie deti – ľahko sa im s nimi manipuluje, sú ľahšie , bezpečné a materiál je tiež trvácny. Pyramídové kartónové kocky sú preto ideálnou hračkou pre deti od 1 roka. Dajú sa vkladať do seba i na seba, dieťa môže postaviť vežu, alebo komín, alebo usporiadať kocky podľa veľkosti .Väčšina týchto kociek je krásne ilustrovaná na rôzne témy a vďaka obrázkom môžete rozvíjať slovnú zásobu a reč dieťaťa. Dieťa sa s nimi neskôr učí aj počítať – každý druh pyramídových kociek má vyobrazené čísla od 1 do 10 na prvé počítanie. U menších detí sú obľúbené aj kocky s obrázkami, ktoré sa skladajú ako dieliky puzzle. Dieťa skladaním kociek vytvorí obrázok.

Kocky a stavebnice rozvíjajú jemnú motoriku a zručnosť dieťaťa, podporujú rozvoj kreativity, predstavivosti a priestorového vnímania. So stavebnicou a kockami môžu deti tvoriť rôzne stavby podľa predlôh a návodov, alebo popustiť uzdu fantázii a vytvoriť vlastné jedinečné konštrukcie. S kockami a stavebnicami bude postarané o zábavu na dlhé hodiny a deti sa k nim v každom veku budú veľmi radi vracať.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, GOKI, NATHAN, GOKI, LEGLER, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

 

VEĽKÝ VÝPREDAJ SKLADU !

ZĽAVY 50% na množstvo hračiek, hier, doplnkov do detskej izby a potrieb pre deti.

NÁJDETE V KATEGÓRII VÝPREDAJ 

 

PREDAJŇA ZATVORENÁ

OSOBNÝ ODBER možný len na základe platby vopred prevodom na účet formou výdaja na predajni.

Osoba, ktorá vyzdvihuje objednávku musí byť chránená rúškou.

DORUČENIE objednávok - osobne v lokalite Bratislava - Dlhé Diely, Dúbravka a Karlova Ves.

 

ZASIELANIE OBJEDNÁVOK 

aktuálne bez obmedzenia prostredníctvom kuriéra, alebo výdajné miesta DEPO.

(Zásielkovňa funguje ,ale keďže výdajné miesta sú mnohé maloobchodné prevádzky aktuálne zatvorené odporúčam alternatívu DEPO - výdajné miesta sú stánky s novinami MEDIAPRESS )