DJECO

410 položiek

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktorého produkty spoznáte podľa nezameniteľného dizajnu. Hračky pre deti Djeco poznajú a milujú deti na celom svete.
Všetky sú nádherne výtvarne a esteticky spracované. Na tvorbe produktov DJECO sa podieľajú najznámejší a najtalentovanejší francúzski výtvarníci a ilustrátori. Široký sortiment tohto výrobcu má vysokú vzdelávaciu a estetickú hodnotu.

DJECO hračky, DJECO spoločenské a kartové hry , DJECO kreatívne sady nielen vzdelávajú a rozvíjajú poznanie, ale aj zabávajú a rozvíjajú fantáziu a tvorivosť.
Všetky produkty majú tiež nadčasovú hodnotu, deti sa k nim radi vracajú.
Vysoko kvalitné hračky DJECO sú určené pre rôzne vekové kategórie, sú to predovšetkým drevené hračky , alebo hračky z pevného vytvrdeného kartónu.
Spoločenské hry a kartové hry DJECO sú rovnako pre všetky vekové kategórie a radi ich hrajú aj dospelí. Nájdete medzi nimi aj hry pre najmenších, s ktorými poznávajú hry s pravidlami, alebo krásne kooperatívne hry zamerané na spoluprácu hráčov.
Kreatívne sady a hry DJECO majú tiež nezameniteľný dizajn, podporujú rozvoj kreativity, predstavivosti a fantázie. Mnoho výtvorov detí z kreatívnych sád DJECO poteší ako darček, alebo ozdobí ako dekorácia detské izby.
Kreatívny svet DJECO je jedinečný, nádherný a farebný.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info