Hračky na rozvoj jemnej motoriky

63 položiek

Hračky na rozvoj jemnej motoriky

Úchop drobných alebo jemných predmetov, pinzetový úchop, manipulácia, pohyby prstov a ruky spolu s koordináciou očí je veľmi dôležitá v každodennom živote, a preto netreba opomínať túto činnosť ani u tých najmenších. Rozvoj jemnej motoriky, teda ohybnosti prstov rúk je veľmi dôležitý predstupňom pre rozvoj grafomotoriky a nácvik správneho držania ceruzky a pera, kreslenia a písania.

Hračky slúžiace na stimuláciu jemnej motoriky sú vyrobené z kvalitných materiálov a ich pestré farby a vzory upútajú pozornosť detičiek. Pre deti rôzneho veku si môžete vybrať zo širokej škály motorických hier a dosiek, hračiek na skrutkovanie, labyrinty, puzzle, rybolov na lovenie rybičiek udicou, prevliekanie, navliekanie, ale napríklad aj látkové bábiky na prezliekanie, ktoré tiež zaujímavým spôsobom poskytujú zábavu malým prštekom.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, LEGLER, GOKI, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

 

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

 

VEĽKÝ VÝPREDAJ SKLADU !

ZĽAVY 50% na množstvo hračiek, hier, doplnkov do detskej izby a potrieb pre deti.

NÁJDETE V KATEGÓRII VÝPREDAJ 

 

PREDAJŇA ZATVORENÁ

OSOBNÝ ODBER možný len na základe platby vopred prevodom na účet formou výdaja na predajni.

Osoba, ktorá vyzdvihuje objednávku musí byť chránená rúškou.

DORUČENIE objednávok - osobne v lokalite Bratislava - Dlhé Diely, Dúbravka a Karlova Ves.

 

ZASIELANIE OBJEDNÁVOK 

aktuálne bez obmedzenia prostredníctvom kuriéra, alebo výdajné miesta DEPO.

(Zásielkovňa funguje ,ale keďže výdajné miesta sú mnohé maloobchodné prevádzky aktuálne zatvorené odporúčam alternatívu DEPO - výdajné miesta sú stánky s novinami MEDIAPRESS )