Hračky na rozvoj jemnej motoriky

51 položiek

Hračky na rozvoj jemnej motoriky

Úchop drobných alebo jemných predmetov, pinzetový úchop, manipulácia, pohyby prstov a ruky spolu s koordináciou očí je veľmi dôležitá v každodennom živote, a preto netreba opomínať túto činnosť ani u tých najmenších. Rozvoj jemnej motoriky, teda ohybnosti prstov rúk je veľmi dôležitý predstupňom pre rozvoj grafomotoriky a nácvik správneho držania ceruzky a pera, kreslenia a písania.

Hračky slúžiace na stimuláciu jemnej motoriky sú vyrobené z kvalitných materiálov a ich pestré farby a vzory upútajú pozornosť detičiek. Pre deti rôzneho veku si môžete vybrať zo širokej škály motorických hier a dosiek, hračiek na skrutkovanie, labyrinty, puzzle, rybolov na lovenie rybičiek udicou, prevliekanie, navliekanie, ale napríklad aj látkové bábiky na prezliekanie, ktoré tiež zaujímavým spôsobom poskytujú zábavu malým prštekom.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, LEGLER, GOKI, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info