Guličkové dráhy

8 položiek

Guličkové dráhy

Guličková dráha je pútavá hračka, ktorá zabaví dieťa i rodičov na celé hodiny. Stačí len spúšťať a sledovať guličky v dráhe vytvorenej vaším staviteľom. Mnohé guličkové dráhy z našej ponuky sú doplnené zvukovými prvkami, takže podporujú rozvoj zvukového vnímania. Melodické stavebné kocky, zvukostrom, zvončeky, alebo guličková dráha s xylofónom okrem kreativity pri stavaní ponúkajú aj možnosť zvukových experimentov, ktoré si vaše dieťa zamiluje. Nielenže bude konštruktérom, ale aj hudobným skladateľom. A popritom si zlepší svoje motorické schopnosti, lebo guľôčku po dráhe zaručene spustí nespočetne veľakrát.

Guličkové dráhy od nemeckého výrobcu HABA sú určené pre deti už od 18 mesiacov. Jednotlivé časti sú dostatočné veľké na uchopenie a manipuláciu. Guličkové dráhy je možné spájať a nadpájať, kombinovať rôznymi spôsobmi a rozširovať variabilnými doplnkami. Vďaka možnostiam rozširovania a kombinovania sú dlhodobo využiteľnou hračkou, ku ktorej sa bude dieťa opakovane vracať. Guličková dráha podporuje rozvoj zručnosti, motoriky, kreativity a priestorového vnímania dieťaťa.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, GOKI, LEGLER, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti. Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info