Didaktické hračky

161 položiek

Didaktické hračky majú pre dieťa veľký benefit – dieťa sa učí a rozvíja svoje poznanie hrou. Keďže hra sprevádza dieťa v jednotlivých vývojových štádiách môže sa pri hre s takýmito hračkami veľa naučiť. Didaktické hračky rozvíjajú poznanie dieťaťa, logické myslenie, zlepšujú motoriku a zručnosti , podporujú rozvoj kreatívneho myslenia a fantázie, rozvíjajú sústredenie a trpezlivosť.

V našej ponuke nájdete širokú ponuku didaktických hračiek pre všetky vekové kategórie - balančné hry a hračky na rozvoj motoriky, magnetické labyrinty na rozvoj zručnosti, trpezlivosti a sústredenia, hračky na poznávanie tvarov, farieb, čísiel a písmen, priraďovanie a asociáciu, hračky na rozvoj zmyslov, zručností a priestorového vnímania. Obľúbené sú tiež hračky a skladačky s predlohami, pri ktorých dieťa rozlišuje detaily.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, GOKI, LEGLER, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

 

VEĽKÝ VÝPREDAJ SKLADU !

ZĽAVY 50% na množstvo hračiek, hier, doplnkov do detskej izby a potrieb pre deti.

NÁJDETE V KATEGÓRII VÝPREDAJ 

 

PREDAJŇA ZATVORENÁ

OSOBNÝ ODBER možný len na základe platby vopred prevodom na účet formou výdaja na predajni.

Osoba, ktorá vyzdvihuje objednávku musí byť chránená rúškou.

DORUČENIE objednávok - osobne v lokalite Bratislava - Dlhé Diely, Dúbravka a Karlova Ves.

 

ZASIELANIE OBJEDNÁVOK 

aktuálne bez obmedzenia prostredníctvom kuriéra, alebo výdajné miesta DEPO.

(Zásielkovňa funguje ,ale keďže výdajné miesta sú mnohé maloobchodné prevádzky aktuálne zatvorené odporúčam alternatívu DEPO - výdajné miesta sú stánky s novinami MEDIAPRESS )