Didaktické hračky

149 položiek

Didaktické hračky majú pre dieťa veľký benefit – dieťa sa učí a rozvíja svoje poznanie hrou. Keďže hra sprevádza dieťa v jednotlivých vývojových štádiách môže sa pri hre s takýmito hračkami veľa naučiť. Didaktické hračky rozvíjajú poznanie dieťaťa, logické myslenie, zlepšujú motoriku a zručnosti , podporujú rozvoj kreatívneho myslenia a fantázie, rozvíjajú sústredenie a trpezlivosť.

V našej ponuke nájdete širokú ponuku didaktických hračiek pre všetky vekové kategórie - balančné hry a hračky na rozvoj motoriky, magnetické labyrinty na rozvoj zručnosti, trpezlivosti a sústredenia, hračky na poznávanie tvarov, farieb, čísiel a písmen, priraďovanie a asociáciu, hračky na rozvoj zmyslov, zručností a priestorového vnímania. Obľúbené sú tiež hračky a skladačky s predlohami, pri ktorých dieťa rozlišuje detaily.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, GOKI, LEGLER, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info