Chodítka

2 Položky

Chodítka

Chodítko pomáha deťaťu pri prvých krokoch, čím zlepšuje pohybovú koordináciu a hrubú motoriku. Malý prieskumník vďaka pevnej konštrukcii chodítka získa lepšiu stabilitu a kolieska mu pomôžu sa voľne pohybovať. Chodítka pre deti sú v našej ponuke v rôznych prevedeniach a motívoch.

Chodítka obsahujú aj interaktívne prvky s rôznymi aktivitami, ktoré učia dieťa rozoznať farby, tvary, písmená, či čísla a ktoré ho určite zabavia aj pri prestávkach v chodení. Chodítka s interaktívnymi prvkami sú vhodné aj pre detičky, ktoré ešte nezačali chodiť. Stačí, ak chodítko opriete o stabilný povrch a interaktívne prvky vaše dieťa zabavia aj posediačky. Drevené chodítko je najideálnejšie a najbezpečnejšie, pretože  je pevné a stabilné. Chodítko pre deti je naším tipom ako darček k prvým narodeninám vášho dieťatka. Vďaka rôznym aktivitám je to hračka nadčasová, využiteľná dlhodobo.

V ponuke nášho obchodu nájdete hračky od najlepších a overených výrobcov hračiek a hier pre deti akú sú HABA, DJECO, VILAC, GOULA, DISET, NATHAN, LEGLER, GOKI, MELISSA & DOUG a ďalších. Produkty týchto značiek a výrobcov sú vyrobené z najkvalitnejších a zdravotne nezávadných materiálov a spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.
Hračky pre deti z našej ponuky sú zmysluplné, kvalitné a originálne podporujúce všestranný rozvoj dieťaťa v každom vývojovom období.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info